Вхід до офісу букмекера Мелбет

Вхід до Мелбета може бути виконаний як на офіційному веб-сайті, так і через мобільний додаток. Для того, щоб ввести свій особистий рахунок, ви повинні увійти до букмекера. Якщо ви вже є членом команди Мелбет, Потім у верхньому правому куті сайту потрібно натиснути на кнопку входу. Потім керувати своїм іменем користувача та паролем. Якщо ви використовуєте мобільний додаток, то вам не потрібно вводити пароль і увійти щоразу, якщо ви просто звертаєте програму, а не натисніть кнопку. Для безпеки багато гравців залишають програму, і в цьому випадку кнопка входу з’явиться, як тільки ви знову відкриєте програму. 

Міжнародна компанія Bookmaker Melbet, яка відповідає за безпеку гравців. Він відкрився в 2012 році і дуже швидко набув популярності. В даний час це одна з найпопулярніших букмекерів у світі. 

Плюси BC MELBET Мінуси BC MELBET
Величезний список спорту для ставок. Навіть тут представлені найпопулярніші дисципліни, такі як Песапалло, серфінг, біг собаки тощо.  Відеопередуки потрібно шукати в іншому місці, як, наприклад, як BC Melbet не пропонує їх гравцям. 
Дуже великий вибір ставок, навіть для події, яка не в першу чергу в популярності, Мелбет пропонує понад 1600 ставок.  На офіційному веб-сайті немає вікна чату. Тому всі питання, які у вас є, можна задати через електронний лист або за номером гарячої лінії. 
Велика кількість засобів введення/вилучення коштів. 
Акції- Окрім бонусу за перший депозит в офісі, тематичні акції часто відбуваються в офісі. Тепер в офісі акція є актуальною, коли ви отримуєте повернення грошей на ставки. 
На веб-сайті Melbet є багато налаштувань, з якими GRK можна зробити ще більш зручним. Наприклад, налаштуйте розмір шрифту, перемістіть вкладки та кнопки. 

Особистий кабінет 

Особистий виклад букмекера Мелбета допоможе гравцям у завершенні ставки та відкрити велику кількість функцій. Наприклад, через офіс гравці будуть доступні такі розділи та функції, як: 

  1. Профіль програвача- складається з декількох підрозділів, а саме (мої дані, змініть пароль, мої повідомлення та запитання адміністратору) тут ви можете налаштувати аутентифікацію двох факторів, змінити ім'я та пароль користувача, а також розділ повідомлення відображає все Повідомлення від букмекера та інших гравців. Відповіді на звернення до служби технічної підтримки також надходять до розділу SMS особистого рахунку. Крім того, гравці доступні для відтворення функцій особистого облікового запису, наприклад, для цілей безпеки, користувачі можуть видалити баланс балансу на головному екрані, налаштувати вхід у програму з паролем. 
  2. Історія ставок- розділ особистого облікового запису, в якому відображається історія всіх ставок, як відтворюється, так і скасовується та втрачається. Щоб побачити історію ставки, необхідно встановити параметри періоду. За замовчуванням статистика показана протягом останніх 24 годин, але гравці можуть бачити статистику через місяць, тиждень або кілька днів. Для зручності гравця також доступний вибір типу ставок, звичайної, експрес-чи системи. 
  3. Історія перекладів полягає в тому, коли гравець заходить у цей розділ, то є список усіх переказів, які були зроблені з облікового запису. Сюди входять поповнення, висновки, переклади для інших гравців. Тут відмови також відображаються з причиною відмови та обробленими запитими в даний час. 
  4. Зняття коштів- на цій вкладці є перелік усіх операцій для зняття грошей з ігрового рахунку. Списки не лише відданих операцій, але й скасовано, будуть відображені тут. У цьому розділі також доступна статистика запитів на висновок. 

Реєстрація в Мелбет 

Реєстрація в букмекері Мелбет дуже проста, ви можете увійти як через офіційний веб-сайт, так і через мобільний додаток. Для реєстрації доступні такі варіанти: 

  • В одному клацанні- Щоб увійти найпростішим способом увійти на офіційний веб-сайт, натисніть кнопку реєстрації, вибравши метод одним клацанням. Жодних даних не потрібно вводити, BC автоматично генерує пароль та вхід для вас. Зверніть увагу, що найчастіше цей метод використовується для того, щоб ознайомитись з букмекером, див. Коефіцієнти та інші показники. Для того, щоб почати ставки та поповнення депозиту, необхідно ввести повну інформацію про себе. 
  • Через електронну пошту-реєстрація через електронну пошту дуже проста, гравцеві потрібно вибрати цей метод і заповнити повністю реєстраційну анкету. Не забудьте вкажіть поточну адресу електронної пошти, оскільки вона повинна прийти до неї з підтвердженням листа за посиланням. На якому потрібно перетнути, щоб підтвердити реєстрацію та активацію облікового запису гри. 
  • Через номер мобільного телефону- Реєстрація за допомогою мобільного телефону схожа на електронну пошту. Для того, щоб увійти таким чином, вам потрібно ввести поточний номер, до якого у вас є доступ. SMS-код надійде до вказаного номера, який потрібно буде написати на офіційному веб-сайті для підтвердження. 
  • Через соціальні мережі- якщо ви є активним користувачем соціальних мереж, ви можете зв’язати два облікові записи. А саме, вкажіть пароль та вхід із соціального сайту на веб-сайті MELBET. Вам не потрібно вводити пароль щоразу і входити під час введення сайту. Офіс букмекера не буде доступним вашим особистим повідомленням та іншою особистою інформацією. Тому гравці можуть не турбуватися про безпеку облікового запису. 

Чому я не можу піти на свій особистий рахунок 

Букмекер Мелбет дуже добре супроводжується безпекою своєї платформи. Якщо ви не можете ввести свій особистий обліковий запис, то є ряд причин, чому вам не надається доступ. 

Я забув свій пароль

Якщо ви забули свій пароль і не можете ввести свій особистий обліковий запис, вам потрібно натиснути кнопку "Я забув пароль"
Форма відкриється, в якій, залежно від методу реєстрації, вам потрібно ввести номер телефону або електронну адресу. Якщо ви уповноважені за допомогою номера телефону, ви повинні підняти його так, щоб код SMS стався, з яким ви можете скинути пароль. За допомогою електронної пошти, подібної ситуації, лист повинен надходити до вказаної адреси, в якій буде посилання на скидання пароля. 

Якщо ви граєте через мобільний додаток на AEOS, то весь пароль зберігається, і ви можете їх легко побачити. Або ви також можете побачити їх у налаштуваннях безпеки вашого браузера. 

Я забув своє ім'я користувача 

Щоб не забути ім’я користувача, прив’язати обліковий запис до номера мобільного телефону або електронною поштою. Отже, у вас завжди буде доступ і підказка. Багато користувачів мають багато ігрових облікових записів і постійно плутають пароль та вхід. Щоб цього не відбулося, ви можете негайно записати всі дані з входу або використовувати мобільний додаток, який зберігає пароль. 

Якщо у вас занадто багато даних, ви можете зберегти пароль у браузері, і він автоматично з’явиться. 

Я не можу ввести свій рахунок 

Є кілька причин, чому ви не можете дістатися до свого особистого облікового запису. Перший полягає в тому, що сайт проводиться технічною роботою. Але зазвичай БК попереджає про це заздалегідь. Ви можете уточнити цю проблему за телефоном гарячої лінії. 

Другий варіант- це блокування вашого облікового запису. Якщо ви не грали у вилки і чесно виграли на ставках, то вам важко турбуватися, зателефонувати в офіс і пояснивши причину, ви будете розведені обліковим записом. Але якщо ви порушили правила гри в офісах, які зареєстровані на офіційному веб-сайті, тобто результат, в якому обліковий запис був заборонений назавжди. 

У будь-якому випадку, необхідно звернутися до служби цієї підтримки, щоб уточнити причини.