МЕТОДИЧНІ ЗДОБУТКИ

1. «Інноваційна діяльність у парадигмі особистісно-орієнтованого навчання через інтеграцію змісту навчальних предметів на базі навчальних дисциплін 5-6 класів.» Методичні рекомендації розроблені І.А. Хміль, директор школи, учитель української мови та літератури, А.І. Кармірчук, учитель світової літератури.

2. «Теплозбереження. Заощаджуй в дома та у школі.» Інтегрований урок (математика, українська мова, англійська мова). Урок-презентацію розробила Г.С. Янчук, вчитель математики.

3. «Природа і явища в ній.» Методичні рекомендації розробила О.М. Кравчук, вчитель фізики.

4. «Різнорівневі багатоваріантні завдання з біології у 7-9 класах.» Завдання уклала О.О. Павлишин, вчитель біології та хімії.

5. «Еволіція людини». Урок-диспут. Методичні рекомендації розробила О.О. Павлишин, вчитель біології та хімії.

6. "Проведення першого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад". Завдання з біології та хімії розробила О.О. Павлишин, вчитель біології та хімії.

7. «Мандрівка грошовим містом». Урок-гра для 6-го класу. Методичні рекомендації розробила Н.В. Процик, вчитель математики.

8. «Подорож у країну дробів». Урок-гра, презентація для 5-го класу. Методичні рекомендації розробила Г.С. Янчук, вчитель математики.

9. «Екологія. Актуальність проблеми енергозбереження». Урок-презентація для 7-го класу. Методичні рекомендації розробила О.М. Кравчук, вчитель фізики.

10. «Розряди прикметників за значенням».Інтегроване заняття(українська мова та світова література) для 6-го класу. Методичні рекомендації розробила Г.І. Малитич, вчитель української мови та літератури.

11. «Острів скарбів. Арифметичний корінь». Інтегроване заняття(алгебра, геометрія та історія) для 8-го класу. Методичні рекомендації розробив В.М. Давнюк, вчитель математики.

12. Тема "Будова слова". "Вчимось граючись". Підсумковий урок-гра для 5-го класу. Методичні рекомендації розробила Г.М. Гнатяк, вчитель української мови та літератури.

13. Тема "Загадка. Небесні тіла". Інтегроване заняття для 5-го класу. Методичні рекомендації розробила М.С. Яценко, вчитель української мови та літератури.

14. Брейн-ринг: "Говорити так добре, як ми можемо, знати так багато, як можливо". Урок-гра для 6-го класу. Методичні рекомендації розробила М.Є. Ткачук, вчитель англійської мови.

15. "Групова робота на уроках світової літератури як шлях до соціалізації особостості". Матеріали для роботи вчителя. Методичні рекомендації розробила А.І. Казмирчук, вчитель світової літератури.

16. "Спорт-серед нас". Сценарій свята відкриття спортивного майданчика. Методичні рекомендації розробила Г.Я. Солтан, вчитель фізичної культури.

17. "Поняття та ознаки злочину". Групова форма роботи. Методичні рекомендації розробила О.Я. Вахова, вчитель історії та правознавства.

18. Брей-ринг: "Конституція України". Урок-гра. Методичні рекомендації розробила О.Я. Вахова, вчитель історії та правознавства.

19. "Пам`ятники Тарасові Шевченку". Презентація. Презентацію зробила Г.і. Кобак, вчитель української мови та літератури.

20. Екологічний проект "ЕКОКВАДРАТ". Презентація. Презентацію зробили і.А. Хміль, директор школи; В.М. Давнюк, заступник з НВР; М.Л. Розбицький, вчитель фізики та екології та учні 8-10 класів.

21. "Матеріали для опрацювання у 6-му класі змістового модуля "Ліси"(за принципом особистісно-орієнтованого навчання через інтеграцію змісту навчальних предметів)". Методичні рекомендації розробили і.А. Казмирчук, вчитель світової літератури; Г.С. Янчук, вчитель математики; М.С. Яценко, вчитель української мови та літератури.

22."Формування творчої та пошукової активності учнів на уроках фізики та в позаурочний час". Методичні рекомендації проведення тижня фізики та астрономії розробив М.Л. Розбицький.

23."Вплив людини на зміни клімату Землі"(урок екології у 8-класі). Проект "ЕКОКВАДРАТ". З досвіду викладання екології в школі. Матеріали підготували О.О. Павлишин, заступник директора з НВР, вчитель біології; М.Л. Розбицький, вчитель фізики, астрономії та екології.

24."З досвіду проведення Шевченківських днів у школі "Надія". Методичні рекомендації розробили О.О. Павлишин, вчитель біології; вчителі української мови та літератури Я.І. Главацька, Г.І. Коваль, М.С. Яценко.

25."Розвиток інтелектуальних здібностей учнів у позакласній роботі з англійської мови". Методичні рекомендації розробили вчителі англійської мови М.Є. Ткачук та З.І. Дропа.

26."Людина в автономній ситуації. Дж. Лондон. Оповідання "Любов до життя". Матеріали для опрацювання у 6-му класі змістового модуля за принципами особистісно-орієнтованого навчання. Методичні рекомендації розробила А.І.Казмирчук, вчитель світової літератури.

27."Козацькому роду - нема переводу ". Розробка відкритого заходу. Методичні рекомендації розробила Г.Я. Солтан, вчитель фізичної культури.

28."Інтегровані заняття на уроках фізичної культури за принципом особистісно-орієнтованого навчання". Методичні рекомендації розробила Г.Я. Солтан, вчитель фізичної культури.
Вгору